Před odjezdem

...aneb víme, že nic moc zatím nevíme
Napsal(a) zcesty
Místo vydání: Kladno

Letos je vše tak nějak v časovém presu, a tak vyrážíme relativně bez přípravy, přestože o cíli cesty víme již nějaký ten měsíc. Hold na plánování bude čas v letadle a po cestě. Teď, několik dní před odletem, máme udělaná naše letošní “expediční” trička, doplněné zásoby v lékárničce, absolvovali jsme přeočkování tyfu, máme vyměněné peníze a zjištěné základní informace typu: do Thajska již netřeba vízum, k přestupu v Abu Dhabi taktéž není potřeba zařizovat vízum a Malajsie s námi má bezvízový styk. Tak snad vše platí a my se v pátek v poklidu přemístíme do našeho oblíbeného Bangkoku, kde zahájíme naši cestu do Malajsie. Následně bychom na této cestě měli projet převážně po západním pobřeží Malajsie až do Singapuru a nějak zase zpět do Bangkoku. Uvidíme jak to nakonec všecho dopadne. O cestě se budeme opět dělit s našimi čtenáři prostřednictvím těchto stránek, a věříme, že se snad najde i pár těch, pro které budou naše poznatky přínosem pro své vlastní cestování. Tak vzhůru do oblak, pryč ze zimy, Bangkok volá!

☕ Podpořte nás kafíčkem!
BuyMeACoffee.com

Jsme rádi, že vám můžeme přinášet obsah, který tvoříme s láskou ve svém volném čase. Provoz tohoto webu však není zcela zdarma a my budeme rádi za vaši podporu!

Pokud nás máte rádi a naše články vás baví, zvažte prosím malý příspěvek na naše virtuální kafíčko. Každý váš finanční příspěvek nám pomáhá udržovat tento web živý a plný inspirace.

Pro podporu můžete navštívit naší stránku na BuyMeACoffee.com. Vaše kafíčko nám dodá energii a zároveň nám bude potěšením, že oceníte naši práci. Děkujeme vám!

Jak se ti líbil článek?
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..