Prolog

Napsal(a) Anča

Poprvé jsme vyrazili na výlet v nové společnosti, poprvé letěli letadlem s někým dalším – se „sousedy“ Barčou a Filipem a jejich prckem „na cestě“ (strejda s tetou ho naučej cestovat odmalička;-).

Nápad na výlet do Londýna padl poprvé někdy vloni na podzim, letenky od Wizzair jsme nakonec kupovali v únoru, týden po našem návratu z měsíční cesty po Malajsii. Abychom se měli zase na co těšit:-)

Ve stejném termínu jsme rezervovali i ubytování Peckham Lodge (dobrý tip od Bářiny lektorky), později potom nakoupili jízdenky na autobus z/na letiště (Easy bus), a také denní jízdenku na spoje Southern Railways, kvůli plánovanému výletu na bílé útesy národního parku Seven Sisters mezi Eastbournem a Brightonem.

Vše potřebné je tak snad připraveno a můžeme vyrazit!

☕ Podpořte nás kafíčkem!
BuyMeACoffee.com

Jsme rádi, že vám můžeme přinášet obsah, který tvoříme s láskou ve svém volném čase. Provoz tohoto webu však není zcela zdarma a my budeme rádi za vaši podporu!

Pokud nás máte rádi a naše články vás baví, zvažte prosím malý příspěvek na naše virtuální kafíčko. Každý váš finanční příspěvek nám pomáhá udržovat tento web živý a plný inspirace.

Pro podporu můžete navštívit naší stránku na BuyMeACoffee.com. Vaše kafíčko nám dodá energii a zároveň nám bude potěšením, že oceníte naši práci. Děkujeme vám!

Jak se ti líbil článek?
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..