Nevešlo se jinam

Spouštíme Zcestář nejen (z)cesty

Napsal(a) zcesty

Jak asi někteří víte, píšeme na tyto stránky deníky z našich cest, které minimálně zpočátku sloužily zejména pro nás, abychom měli na co za několik let vzpomínat, až nás dožene ten známý Němec:). Proto jsou jednotlivé zápisky psány relativně podrobně a pro cizího návštěvníka možná ne tolik přínosně a poutavě. Vzhledem k tomu, že nás časem začalo sledovat a možná i číst více lidí, než jen naši nejbližší, a že se dennodenně setkáváme se zajímavými situacemi, o které bychom se rádi se čtenáři podělili a okomentovali kratší a zároveň aktuálnější formou než ve zpožděném deníku, rozhodli jsme se spustit novou sekci – Zcestář. Bude to náš jakýsi cestovatelsko-osobní blog. Zde budeme většinou kratšími články reagovat a přibližovat vše, co nám na cestě přijde zajímavé, nebo co nás zaujme v oblasti cestování, a to pokud možno co nejaktuálněji. Mohou se zde objevit i různá naše osobní, obecnější zamyšlení nad něčím z cesty, pro která by v klasickém deníku nebylo místo. Zkrátka bude to takový upravenější ventil našich okamžitých zážitků, uvidíme sami, co všechno se tu časem objeví. Proto se pokusíme příspěvky psát třeba i na mobilu během nějakých přejezdů (tak vzniká i značná část tohoto příspěvku), což může vést k občasným chybám a překlepům, za něž se předem omlouváme. Deník samozřejmě bude dál vznikat ve stejné formě jako doposud. Uvidíme, jak nám to půjde, a doufáme, že si blog své pravidelné čtenáře najde. Jsme velice rádi za každou podporu ze strany našich fanoušků a moc si vážíme vašich povzbudivých komentářů, které nás vždy motivují k dalšímu psaní, focení, ale i k další cestě. Pokud máte pocit, že by se o nás měl dozvědět někdo další z vašich známých, doporučte mu naše facebookové nebo Google+ stránky, na nichž upozorňujeme na nové příspěvky a občas přidáváme různý bonusový obsah, případně je rovnou nasměrujte sem. Asi každý autor je rád, když může psát pro širší publikum, a my nejsme výjimkou:) Moc děkujeme.

☕ Podpořte nás kafíčkem!
BuyMeACoffee.com

Jsme rádi, že vám můžeme přinášet obsah, který tvoříme s láskou ve svém volném čase. Provoz tohoto webu však není zcela zdarma a my budeme rádi za vaši podporu!

Pokud nás máte rádi a naše články vás baví, zvažte prosím malý příspěvek na naše virtuální kafíčko. Každý váš finanční příspěvek nám pomáhá udržovat tento web živý a plný inspirace.

Pro podporu můžete navštívit naší stránku na BuyMeACoffee.com. Vaše kafíčko nám dodá energii a zároveň nám bude potěšením, že oceníte naši práci. Děkujeme vám!

Jak se ti líbil článek?
1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..